Разлика помеѓу преработките на „Ѓокица Лукаревски“

с
Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Bjankuloski06
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
с (Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Bjankuloski06)
Ознака: Отповикување
|-
| 2013 2014. || [[Во кафулето кај Гене (филм)|Во кафулето кај Гене]] ТВ филм|| Италијанецот
|}
|2020 Дајте Музика ТВ Серија
 
== Наводи ==