Разлика помеѓу преработките на „Рудник „Саса““

Додадени 86 бајти ,  пред 2 месеци
Средете го изворот да пренасочува како што треба. Сакав и слики да поставам ама не знам.
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
(Средете го изворот да пренасочува како што треба. Сакав и слики да поставам ама не знам.)
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување Отповикано
 
== Наводи ==
{{наводи}}3. „35 години САСА” – 1989
 
4. „25 години САСА” – 1979
 
== Надворешни врски ==
18

уредувања