Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Малопродажба по земја“

Создадена страница со: {{container cat}} земја Категорија:Услужни дејности по земја|...
(Создадена страница со: {{container cat}} земја Категорија:Услужни дејности по земја|...)
 
(нема разлика)