Разлика помеѓу преработките на „Веропулос“

Додадени 192 бајти ,  пред 1 месец
нема опис на уредувањето
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: храмбен → хранбен)
 
* [http://www.veropoulos.gr/ Официјална страница на Веропулос] (на [[грчки]])
 
[[Категорија:Ланци на супермаркетиСупермаркети во Македонија]]
[[Категорија:Супермаркети во Грција]]
[[Категорија:Супермаркети во Србија]]
[[Категорија:Грчки претпријатија]]
[[Категорија:Грчки марки]]