Рејнато Пуно: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 2 години
с
Ehrlich91 ја премести страницата Рејнатo Пуно на Рејнато Пуно
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отповикани уредувањата на 77.29.29.160 (разговор), враќајќи на последната преработка на Bjankuloski06)
Ознака: Отповикување
с (Ehrlich91 ја премести страницата Рејнатo Пуно на Рејнато Пуно)
(нема разлика)