Разлика помеѓу преработките на „Нџамена“

Одземени 20 бајти ,  пред 4 месеци
Бришење на "Chad,N'djamena2.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Taivo поради: Derivative work of non-free content (F3): [
с (→‎top: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{flag| → {{знаме|)
(Бришење на "Chad,N'djamena2.JPG", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Taivo поради: Derivative work of non-free content (F3): [)
|motto =
<!-- images and maps ----------->
|image_skyline = Chad,N'djamena2.JPG
|imagesize = 300px
|image_caption =