712 Боливијана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 84 бајти ,  пред 11 месец
с
Македонско име на предлошка, replaced: Infobox planet → Инфокутија Планета
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite web → Наведена мрежна страница (3))
с (Македонско име на предлошка, replaced: Infobox planet → Инфокутија Планета)
{{Инфокутија Планета
{{Infobox planet
| discovery=yes
| physical_characteristics = yes
[[Категорија:Астрономски тела откриени во 1911 година]]
[[Категорија:Астероиди од типот C]]
[[Категорија:Неправилни месечини]]