Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Додадени 58 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎top: Додадена категорија
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
с (→‎top: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Европски монарси од 17 век]]
[[Категорија:Витези на Подвеската]]
[[Категорија:Починати во Париз]]