Разлика помеѓу преработките на „Slipknot“

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: af:Slipknot Менува: fi:SlipKnoT
с (Бот Додава: ro:Slipknot)
с (Бот Додава: af:Slipknot Менува: fi:SlipKnoT)
[[Категорија:Американски метал групи]]
 
[[af:Slipknot]]
[[an:Slipknot]]
[[bar:Slipknot]]
[[es:Slipknot]]
[[et:Slipknot]]
[[fi:SlipknotSlipKnoT]]
[[fr:Slipknot]]
[[he:סליפנוט]]
59.415

уредувања