Поп-музика: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 11 месец
с
Отповикани уредувањата на 146.255.75.142 (разговор), враќајќи на последната преработка на 95.156.52.59
Нема опис на уредувањето
с (Отповикани уредувањата на 146.255.75.142 (разговор), враќајќи на последната преработка на 95.156.52.59)
Ознака: Отповикување
* [[Little Mix]]
*''The Vamps''<ref>{{Наведено списание|date=2020-05-31|title=The Vamps (British band)|url=https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=The_Vamps_(British_band)&oldid=959988484|journal=Wikipedia|language=en}}</ref>
*BTS
 
== Македонски поп ==