Те посакувам (филм): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 2 години
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
*[[Клара Лаго]]: Гинбера, Гин
*[[Марина Салас]]: Катина
*[[Алваро СервентасСервантес]]: Поло
*[[Диего Мартин]]: Алехандро
*[[Антонио Велазгуез]]: Серпјенте
Анонимен корисник