683 Ланција: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [http://cfa-www.harvard.edu/iau/lists/NumberedMPs.txt Discovery Circumstances: Numbered Minor Planets]
 
{{MinorPlanets Navigator|682 ХагарАгара|684 Хилдбург}}
{{MinorPlanets_Footer}}