Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Национални паркови во Намибија“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: Категорија:Географија на Намибија)
 
 
{{катпов}}
[[Категорија:Географија на Намибија]]
{{рв|National parks of Namibia}}
 
[[Категорија:Национални паркови по земја|Намибија]]
[[Категорија:ГеографијаПаркови наво Намибија]]
[[Категорија:Знаменитости во Намибија]]
[[Категорија:Заштитени подрачја во Намибија|Н]]