Разлика помеѓу преработките на „Тануше“

Додадени 113 бајти ,  пред 6 месеци
Ознака: Изворно уредување 2017
Ознака: Изворно уредување 2017
 
== Галерија ==
<gallery mode=packed heights=150px>
File:Тануше 02.jpg|Поглед на Тануше
File:Ribnica-i-Tanushe-Korabska-Vrata-MK.JPG|Тануше и [[Рибница]] на планината [[Кораб]]
File:Тануше 03.jpg|Поглед на Тануше
</gallery>
<!--
 
-->
 
== Наводи ==
{{наводи}}