Категорија:Позиции на моќ: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Стандардизација, replaced: Видете исто така → Поврзано
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6482519 (translate me))
с (→‎top: Стандардизација, replaced: Видете исто така → Поврзано)
 
Оваа категорија ги вклучува сите '''позиции''' или улоги кои вклучуваат '''моќ''' над други.
 
Видете исто такаПоврзано [[:Категорија:Титули]].
{{Ризница-врска|Positions of authority|Позиции на моќ}}