Бигор: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 2 години
Пренасочување кон Варовник
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
(Пренасочување кон Варовник)
Ознаки: Ново пренасочување Изворно уредување 2017
:#ПРЕНАСОЧУВАЊЕ: [[Варовник]]