Бигор: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(Ја заменувам страницата со 'ПРЕНАСОЧУВАЊЕ: Варовник')
Ознаки: Заменето Изворно уредување 2017
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
:ПРЕНАСОЧУВАЊЕ: [[Варовник]]