Разлика помеѓу преработките на „Соли“

Одземени 85 бајти ,  пред 6 месеци
Одбиени последните 2 промени (од 77.28.27.56) и ја поврати преработката 4532421 на Ehrlich91
Ознака: Отповикано
(Одбиени последните 2 промени (од 77.28.27.56) и ја поврати преработката 4532421 на Ehrlich91)
Ознака: Рачно отповикување
 
 
[[Категорија:Соли| ]]
dali znae nekoj drugi primeri za hidroksidni soli pls *aアヒルを犯した *#8005