Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Нема измена во големината ,  пред 8 месеци
с
Правописна исправка, replaced: хип хоп → хип-хоп (2)
с (Јазична исправка, replaced: сајт → мрежно место, лен мрежно → лно мрежно)
с (Правописна исправка, replaced: хип хоп → хип-хоп (2))
* Не ме замарај <small>(feat. Тамара)</small> (2010)
* Океј (2010)
* Јас сум хип -хоп (2010)
* Бас (2011)
* Надвор & Повеќе од рапер (2012)
|'' Биди зелен ''|| 2010 || Томато продукција
|-
| ''Јас сум хип -хоп ''|| 2010||
|-
| ''Бас ''|| 2010 || EXIT-B Production