Разлика помеѓу преработките на „Соли“

Додадени 83 бајти ,  пред 6 месеци
(Одбиена последната промена (од 46.217.224.91) и ја поврати преработката 4471775 на Bjankuloski06)
Ознака: Рачно отповикување
Ознака: Отповикано
 
[[Категорија:Соли| ]]
dali znae nekoj drugi primeri za hidrogeni soli pls *aアヒルを犯した *#8005
Анонимен корисник