Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Караџица (врв)“

Создадена страница со: {{СЗР}} {{ВПМ}}
(Создадена страница со: {{СЗР}} {{ВПМ}})
Ознака: Изворно уредување 2017
 
(нема разлика)