Разлика помеѓу преработките на „Мирска Вода“

Одземени 12 бајти ,  пред 6 месеци
(Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Мирска Вода | слика = Мирска Вода 03.jpg | опис = Поглед...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознака: Изворно уредување 2017
 
<gallery mode=packed heights=130px>
File:Мирска Вода 02.jpg|Поглед на врвот МиленковМирска КаменВода
File:Мирска Вода 0201.jpg|Поглед на врвот МиленковМирска КаменВода
</gallery>