Разлика помеѓу преработките на „Мирска Вода“

Додадени 1.875 бајти ,  пред 6 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Мирска Вода | слика = Мирска Вода 03.jpg | опис = Поглед...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Мирска Вода | слика = Мирска Вода 03.jpg | опис = Поглед...)
Ознака: Изворно уредување 2017
(нема разлика)