Разлика помеѓу преработките на „Миленков Камен“

Додадени 10 бајти ,  пред 6 месеци
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Миленков Камен | слика = Миленков Камен 03.jpg | опис = П...)
Ознака: Изворно уредување 2017
 
Ознака: Изворно уредување 2017
| име = Миленков Камен
| слика = Миленков Камен 03.jpg
| опис = Поглед на ОстриМиленков ВрвКамен од север
| висина = 2.217
| место = {{МАК}}