Разлика помеѓу преработките на „Миленков Камен“

Додадени 1.899 бајти ,  пред 6 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Миленков Камен | слика = Миленков Камен 03.jpg | опис = П...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Планински врв | име = Миленков Камен | слика = Миленков Камен 03.jpg | опис = П...)
Ознака: Изворно уредување 2017
(нема разлика)