Подласко Војводство: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Македонско име на предлошка, replaced: columns-list → Столбови-список)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Подласко Војводство| ]]
[[Категорија:Војводства во Полска]]
[[Категорија:Држави и територии настанати во 1999 година]]