Отвори го главното мени

Промени

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fa:۱۷۷۲ (میلادی)
[[et:1772]]
[[eu:1772]]
[[fa:۱۷۷۲ (میلادی)]]
[[fi:1772]]
[[fr:1772]]
59.415

уредувања