Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Македонија/Градови“

→‎Југозападна Македонија: Го поблекувам зборот.
(→‎Југозападна Македонија: #--~~~~{{коментар}} Јас ќе се обидам да ги обработам овие.)
(→‎Југозападна Македонија: Го поблекувам зборот.)
*[[Струга]]
----
#--[[Корисник:SmartM&amp;M|Макс]]<sup>([[Разговор со корисник:SmartM&amp;M|разговор]])</sup> 12:57, 31 декември 2008 (UTC){{коментар}} Јас ќе се обидам да ги обработам овие.
 
==Пелагонија==