Разлика помеѓу преработките на „NGC 4076“

Додадени 59 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
с (→‎Надворешни врски: Подобрена реченица, replaced: , NASA Extragalactic Database. → — Вонгалактичка база на податоци на НАСА, , VizieR → — VizieR, Deep Sky Browser - →)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Береникина Коса (соѕвездие)]]
[[Категорија:Астрономски тела откриени во 1785 година]]
[[Категорија:Спирални галаксии]]