Разлика помеѓу преработките на „Рафаел Алберти“

Додадени 2 бајти ,  пред 4 месеци
с
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
[[Категорија:Добитници на Златен венец на Струшките вечери на поезијата]]
[[Категорија:Шпански сликари]]
[[Категорија:ДобитнициНосители на Орденот на пријателството намеѓу народите]]
[[Категорија:Добитници на орденот „Знак на Честа“]]