Категорија:Носители на Орденот на пријателството меѓу народите: Разлика помеѓу преработките

с
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Добитници на Орденот на дружбата на народите на [[Категорија:Добитници на Орденот на пријате...)