Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: pl:Konferencja Zachodnia Менува: hu:Nyugati főcsoport (NBA)
с (Бот Менува: fr:Conférence Ouest (NBA))
с (Бот Додава: pl:Konferencja Zachodnia Менува: hu:Nyugati főcsoport (NBA))
[[gl:Conferencia Oeste]]
[[hi:पश्चिमी कांफ्रेंस (एन बी ए)]]
[[hu:Nyugati Főcsoportfőcsoport (NBA)]]
[[id:Western Conference (NBA)]]
[[it:NBA Western Conference]]
[[no:Western Conference]]
[[pl:Konferencja Zachodnia]]
[[sr:Западна конференција (НБА)]]
[[tr:Batı Konferansı (NBA)]]
109.264

уредувања