Разлика помеѓу преработките на „Сара Гранд“

Додадени 4.717 бајти ,  пред 9 месеци
Создадена страница со: {{Infobox writer | name = Сара Гранд | image = Sarah Grand by Mendelssohn.jpg | caption = Сара Гранд | birth_name = {{nowrap|Франс...
(Создадена страница со: {{Infobox writer | name = Сара Гранд | image = Sarah Grand by Mendelssohn.jpg | caption = Сара Гранд | birth_name = {{nowrap|Франс...)
(нема разлика)