Симоне Консони: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Достигнувања: Замена со македонска предлошка, replaced: colbegin → пст
с (→‎Достигнувања: Замена со македонска предлошка, replaced: colend → пстк)
с (→‎Достигнувања: Замена со македонска предлошка, replaced: colbegin → пст)
== Достигнувања ==
 
{{colbeginпст|3}}
;2013
: 1. [[Податотека:MaillotItalia.svg|20п]] Национално велодромско првенство - омниум