Разлика помеѓу преработките на „Ӆ“

Додадени 72 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: en, it, ru, zh
(Нова страница: {{Cyrillic alphabet navbox| Heading=Кирилична буква Ӆ| Image=| }} '''Буквата Ӆ''' е дел од [[кирилица|кириличната несл...)
 
с (Бот Додава: en, it, ru, zh)
 
[[Категорија:Кирилица]]
 
[[en:El with tail]]
[[it:Ӆ]]
[[ru:Ӆ (кириллица)]]
[[zh:Ӆ]]
59.415

уредувања