Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Македонија/Градови“

(+)
 
*[[Куманово]]
----
#/--<font size="1">'''[[Корисник:MacedonianBoy|<span style="color:#960018;background:#F0DC82;border-style: double">&nbsp;MacedonianBoy&nbsp;</span>]] <sup><font size="1">[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Oui?]]</font></sup>'''</font> 23:19, 28 декември 2008 (UTC) {{Коментар}} Би требало сите три да ги досредам и напишам.
#/