Разлика помеѓу преработките на „Гордо Порече“

Додадени 2.385 бајти ,  пред 23 дена
Создадена страница со: {{italictitle}} {{Infobox song | name = Гордо Порече | cover = | alt = | type = | artist = | album = | E...
(Создадена страница со: {{italictitle}} {{Infobox song | name = Гордо Порече | cover = | alt = | type = | artist = | album = | E...)
(нема разлика)