Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Брза викиобука 2021“

нема опис на уредувањето
|align=center|1.
| [[Корисник:Stojanovski04|Stojanovski04]]
| {{подреден список|[[Природен парк Северен Литорал]] (Н)|[[Природен парк Синтра-Каскаис]] (Н)|[[Меѓународен природен парк Дуеро]] (Н)|[[Природен парк Монтесињо]] (Н)|[[Археолошки музеј (Теба)]] (Н)|[[Дистомо (археолошки музеј)]] (Н)|[[Свети Андреј (археолошки музеј)]] (Н)|[[Археолошки музеј (Сирос)]] (Н)}}
|}
 
Брза викиобука 01.04.2021 (1).jpg
Брза викиобука 01.04.2021 (2).jpg
Брза викиобука 11.04.2021.png
</gallery>
</center>