Разлика помеѓу преработките на „Тони Зен“

Додадени 14 бајти ,  пред 7 месеци
с
Јазична исправка, replaced: сајт → мрежно место, лен мрежно → лно мрежно
(Одбиена последната промена (од 77.28.163.119) и ја поврати преработката 3890481 на 95.180.194.16)
с (Јазична исправка, replaced: сајт → мрежно место, лен мрежно → лно мрежно)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.tonizen.mk/ ОфицијаленОфицијално сајтмрежно место на Тони Зен]
* [http://www.myspace/tonizen/ Тони Зен на MySpace]
* [http://mesto.com.mk/search/result?query=%D0%A2%D0%BE%D0%BD%D0%B8+%D0%97%D0%B5%D0%BD&search.x=0&search.y=0&search=%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%98/ Видеа Тони Зен]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски Рап|Зен, Тони]]
[[Категорија: Македонски музичари]]