Разлика помеѓу преработките на „Лукас Подолски“

Додадени 15 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: сајт → мрежно место, лен мрежно → лно мрежно
с (Јазична исправка, replaced: националниот тим → репрезентацијата (2))
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: сајт → мрежно место, лен мрежно → лно мрежно)
 
 
== Надворешни врски ==
*[http://www.lukas-podolski.com ОфицијаленОфицијално сајтмрежно место]
 
== Наводи ==