Разлика помеѓу преработките на „Департман Гваинија“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Гвајнија (департман)
(Ehrlich91 ја премести страницата Департман Гваинија на Гваинија (департман))
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Гвајнија (департман))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
#пренасочување [[ГваинијаГвајнија (департман)]]