Разлика помеѓу преработките на „Саша Барбул“

Додадени 38 бајти ,  пред 3 месеци
нема опис на уредувањето
(Создадено преведувајќи ја страницата „Саша Барбул“)
 
 
 
Саша Барбул е член на ИРФЦ (Меѓународна комисија за ромски филмови) и „Mindj Panther Roma Armee Fraktion“.
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
[[Категорија:Дејци]]
[[Категорија:Српски филмски режисери]]