Разлика помеѓу преработките на „Веијо Балцар“

Додадени 13.278 бајти ,  пред 6 месеци
Создадено преведувајќи ја страницата „Veijo Baltzar
(Создадено преведувајќи ја страницата „Veijo Baltzar“)
(нема разлика)
877

уредувања