Разлика помеѓу преработките на „Втора македонска кошаркарска лига 2020/21“

с
|[[ОУ "Иднина" - Чаир|Училишна сала Шабан Трстена]]
|}
1 Партизан Водно Санс одиграл еден натпревар (11. коло) во [[А1 Арена]]та како домашна екипа.<ref>{{наведени nameвести |title="Втора Лига Мажи Запад - Термини и делегирање коло 11 |url=https://web.archive.org/web/20210221181201/https://kfsm.mk/codeframe/external/media/source/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%9A%D0%B5/Delegiranje%20Vtora%20Liga%20Mazi%20%20ZAPAD%2011%20kolo%2020.02.2021.pdf коло"|accessdate=21 февруари 2021 |publisher=[[Кошаркарска Федерација на Македонија]] преку web.archive.org |date=18 февруари 2021}}</ref>
 
=== Табела ===