Фридрих Лефлер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 99 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Јазична исправка, replaced: == Биографија == → == Животопис ==)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Луѓе од Франкфурт на Одра]]
[[Категорија:Луѓе од Прусија]]
[[Категорија:Апсолвенти на Хумболтовиот универзитет]]