Разлика помеѓу преработките на „Get Him to the Greek“

Одземен 1 бајт ,  пред 9 месеци
с
→‎top: Правописна исправка на датум, replaced: Јуни, 2 → јуни 2
с (→‎top: Правописна исправка на датум, replaced: Јуни, 2 → јуни 2)
 
}}
 
'''Get Him to the Greek''' е американска комедија од 2010 година, напишана и продуцирана од страна на [[Николас Столен]], а главните глумци се [[Јонах Хил]] и [[Расел Бренд]]. Филмот беше објавен на 4 Јуни,јуни 2010 година.
 
==Надворешни врски==