Разлика помеѓу преработките на „1772“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lv:1772 Менува: hi:१७७२
с (Бот Додава: vo:1772)
с (Бот Додава: lv:1772 Менува: hi:१७७२)
[[gl:1772]]
[[he:1772]]
[[hi:1772१७७२]]
[[hr:1772.]]
[[ht:1772 (almanak gregoryen)]]
[[lb:1772]]
[[lt:1772 m.]]
[[lv:1772]]
[[map-bms:1772]]
[[mi:1772]]
6.250

уредувања