Разлика помеѓу преработките на „770-ти“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nah:770 xihuitl
с (Бот Додава: ar, ast, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, no, nrm, pt, ro, ru, scn, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: nah:770 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे ७७० चे दशक]]
[[ms:770-an]]
[[nah:770 xihuitl]]
[[no:770-årene]]
[[nrm:Annaées 770]]
5.830

уредувања