Орман (Петричко): Разлика помеѓу преработките

- надкат
(+)
(- надкат)
 
[[Категорија: Села во Општина Петрич]]
[[Категорија: Села во Пиринска Македонија]]
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
 
[[bg:Кавракирово]]
5.612

уредувања