Разлика помеѓу преработките на „620-ти“

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: nah:620 xihuitl
с (Бот Додава: ar, ast, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, no, pt, ro, ru, scn, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: nah:620 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे ६२० चे दशक]]
[[ms:620-an]]
[[nah:620 xihuitl]]
[[no:620-årene]]
[[pt:Década de 620]]
5.830

уредувања